Sąlygos ir taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios Pirkimo – Pardavimo taisyklės (toliau – “Taisyklės”) yra juridinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo (toliau – “Pirkėjas”) ir Pardavėjo (toliau – “Pardavėjas”) tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę įsigyjant prekes www.100begliuteno.lt elektroninėje parduotuvėje.

1.2.  Pagal 2011 m. spalio 25 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) Nr. 1169/2011 dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams <…> (OL 2011 L 304, p. 18) (toliau – Reglamentas (ES) Nr. 1169/2011) ne tik ant vartotojui pristatomo maisto produkto ženklinimo etiketės ar pakuotės, bet ir interneto svetainėje privalo būti pateikta išsami informacija apie parduodamą produktą: nurodytas tikslus maisto produkto pavadinimas, sudedamųjų dalių sąrašas (prireikus ir jų kiekiai), paryškinant ar kitaip nurodant alergiją ar netoleravimą sukeliančias medžiagas arba produktus, grynasis kiekis, už informacijos teikimą atsakingo subjekto (pvz., gamintojo) pavadinimas ir adresas, specialios vartojimo ar laikymo sąlygos, vartojimo instrukcija, taip pat ir kilmės šalis ar vieta. Nėra privaloma iš anksto pateikti tinkamumo vartoti terminų.

2. Pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo momentas

2.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas e-parduotuvėje, suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs apmokėjimo būdą ir susipažinęs su mūsų taisyklėmis, paspaudžia mygtuką “Patvirtinti užsakymą”.

2.2. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Pardavėjo ir Pirkėjo yra saugoma e-parduotuvėje.

3. Pardavėjo teisės

3.1. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti e-parduotuvės veiklą apie tai iš anksto nepranešęs Pirkėjui.

3.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti e-parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti ar sustabdyti pirkėjo galimybę naudotis e-parduotuve arba, išskirtiniais atvejais, panaikinti Pirkėjo registraciją.

3.3. Pardavėjas pasilieka sau teisę vienašališkai pakeisti šių taisyklių sąlygas be išankstinio įspėjimo.

3.4. Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas nesumoka už prekes per 2 (dvi) darbo dienas. Užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą už prekes arba pirkėjui pateikus pavedimo kopiją el.paštu.

3.5. Pardavėjas neatsako už tai, kad elektroninėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

4. Pardavėjo įsipareigojimai

4.1. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis.

4.2. Pardavėjas įsipareigoja išsiųsti/pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes, Pirkėjo nurodytu adresu ir per sutartą pristatymo laikotarpį.

4.3. Pardavėjas, susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės, įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti sumokėtus pinigus per 5 darbo dienas, jei Pirkėjas atliko išankstinį apmokėjimą.

4.4. Pardavėjui draudžiama parduoti prekes, kurių tinkamumo naudoti terminas pasibaigęs, nebent tai leidžia įstatymas.

4.5. Pardavėjas įsipareigoja tinkamai supakuoti prekes, kad jos saugiai pasiektų adresatą, kai pasirenkamas pristatymo būdas yra per kurjerį ar paštomatu. Pardavėjas neatsako už žalą, padarytą siuntoje esančioms prekėms, kai siunta buvo supakuota tinkamai. Gavus apgadintas prekes, pirkėjas privalo kreiptis į siuntų tarnybą, kurią pasirinko formuodamas užsakymą.

5. Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.

5.2. Pirkėjas privalo priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą sumą (jeigu nebuvo apmokėta iš anksto).

5.3. Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.

5.4. Jei Pirkėjas, prekių pristatymo metu, be svarbių priežasčių atsisako priimti prekes, Pirkėjas privalo padengti prekių pristatymo išlaidas.

6. Prekių pristatymas

6.1. Prekės siunčiamos LP Express arba Omniva paštomatais (pirkėjui pasirinkus).

6.2. Pirkėjui pasirinkus, prekės pristatomos kurjerio iš anksto sumokėjus už prekes.

6.3. Pirkėjui pasirinkus, prekės pristatomos kurjerio sumokant už prekes pristatymo metu kurjeriui.

6.4. Pirkėjui pasirinkus, Vilniaus mieste prekės pristatomos kurjerio tą pačią dieną, kai buvo pateiktas užsakymas (iki 18 val.) arba susitarus kitaip. Pasirinkus šį pristatymo būdą apmokėjimas už prekes turi būti atliktas iš anksto.

6.5. Pirkėjui pasirinkus, užsakytas prekes pirkėjas atsiima fizinėje parduotuvėje, Rygos 43, Vilnius, parduotuvės darbo laiku iš anksto su pardavėju sutartą dieną.

7. Prekių grąžinimas

7.1. Pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo Nr. 697 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo“ pakeitimą 2014 m. liepos 22 d. Nr. 738 II skyriaus, 1 skirsnio, 15 punktą tinkamos kokybės maisto prekės nekeičiamos ir negrąžinamos. 

7.2. Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką. Jeigu yra pristatytos ne visos ar ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, pirkėjas turi kreiptis el. paštu begliutenoshop@gmail.com arba telefonu +370 647 17399.

7.3. Prekės negali būti grąžintos prekę užsisakius netyčia ar nepatikus užsisakytos prekės skoniui.

8. Atsakomybė

8.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.

8.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis www.100begliuteno.lt e-parduotuve.

8.3. Pirkėjas atsako už prisijungimo duomenų perdavimą trečiosioms šalims. Jeigu trečiosios šalys naudojasi Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pirkėjas atsako už trečiosios šalies atliktus veiksmus.

8.4. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai susidariusius nuostolius.